LÕÕM on tundmus sinu sees, mis paneb salamisi naeratama; loomus, mis otsib avaldumist; kirg, mis rõõmustab sinu hinge.
Bränd LÕÕM loob ehteid, millel on emotsioon ja energia, mille kaudu peegeldada tundeid ja kiindumust, rõhutada isikupära ja kuuluvust.
LÕÕM ehted ei ole lihtsalt eneseväljendus, vaid identiteet inimesest, kes on vaba, stiilne ja kirglik.
LÕÕM on elu sinus eneses – rõõm, raev ja teadlik olemine – ÈLAN VITAL.

Ehtebränd LÕÕM peab oluliseks selget ja minimalistlikku vormikeelt ning hindab kõrgelt naturaalseid ja kvaliteetseid materjale nagu hõbe, puit, klaas, erinevad poolvääriskivid. Siin kohtuvad traditsioonilised käsitöövõtted ning kaasaegne mõtteviis ehte funktsionaalsusest – mitmeti kantavast kaunistuselemendist, mis sobitub erinevate meeleoludega.

 

ROHELINE MÕTTEVIIS

Ehtebränd LÕÕM püüdleb järjekindlalt puhtama looduskeskkonna poole. Seetõttu on brändi logoga karbid ja kinkekotid kõik FSC sertifikaadiga tooted. Sertifikaat tagab, et kõik puupõhised materjalid on hangitud vastutustundliku metsamajandamise printsiipe järgides – iga langetatud puu asemele istutatakse alati uus. Lisaks veel pööratakse erilist tähelepanu metsloomade ja taimede  kasvutingimuste parandamisele ning et metsamajandajad saaksid piisava koolituse, õiglase palga ja tööks vajaliku turvavarustuse.

Brändi logoga kinkekarbid on valmistatud tugevast kartongist ning sobivad ehete igapäevaseks hoiustamiseks pikki aastaid.

 

Kõik ehted on valminud käsitsi brändi LÕÕM Tallinna stuudios Eestis.
LÕÕM on registreeritud kaubamärk.